
Система жидкостного охлаждения Thermaltake Floe RC240 CPU Memory AIO Liquid Cooler (CL-W271-PL12SW-A)
6 411 ₴
6 397 ₴
- В наличии
- Код: 138066
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Thermaltake Floe RC240 CPU & Memory — це перша у світі система рідинного охолодження центрального процесора та модулів оперативної пам’яті. Вона створює найкращі температурні умови для продуктивного функціонування цих двох компонентів персонального комп’ютера. Прилад має яскраве ARGB-підсвічування та є сумісним лише з блоками RAM TOUGHRAM RC.

Особливості Thermaltake Floe RC240 CPU & Memory
- Модель Floe RC240 CPU & Memory має конструкцію, яка оптимізована для ефективного охолодження як процесора, так і оперативної пам’яті. Потік рідини проходить через водяний блок ЦП, радіатор, і далі — через водяний модуль пам’яті, забезпечуючи максималь
Артикул производителя: CL-W271-PL12SW-A
id mcrtr-250532
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermaltake |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Дисплей | немає |
| Подсветка | ARGB |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Призначення охолодження | для процесора та пам'яті |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Розмір радіатора | 274 x 120 x 27 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500-1500 обертів/хв |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Довжина патрубків | 410 мм |
| Режим керування | PWM / DC |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 397 ₴


