
Вентилятор 120 мм, Arctic BioniX P120, черный/белый, 120х120х27 мм, PWM, 200-2100 об/мин, 4-pin, гидравлический подшипник
907 ₴
905 ₴
- В наличии
- Код: 138074
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового BioniX P120 особливу увагу було приділено сфокусованому повітряному потоку і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому BioniX P120 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Висока ефективність охолодження
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (А) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Більш ефективна технологія
Двигун живиться від ШІМ-мікросхеми останнього покоління, яка дозволяє новому BioniX P120 працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це економить енергію без шкоди для продуктивності.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидк
Артикул производителя: ACFAN00116A
id mcrtr-250763
Під час розробки нового BioniX P120 особливу увагу було приділено сфокусованому повітряному потоку і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому BioniX P120 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Висока ефективність охолодження
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (А) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Більш ефективна технологія
Двигун живиться від ШІМ-мікросхеми останнього покоління, яка дозволяє новому BioniX P120 працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це економить енергію без шкоди для продуктивності.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидк
Артикул производителя: ACFAN00116A
id mcrtr-250763
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | є |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Цвет | Чорний / Білий |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 4 pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Модульний | Нет |
| Обороти | 200 - 2100 об/хв |
| Обороти (макс.) | 2100 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 67.56 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Размер | 120 мм Ш х Д х В |
| Уровень шума | 11 - 19.6 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 19.6 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
Информация для заказа
- Цена: 905 ₴


