-11%

Вентилятор 120 мм, Arctic P12 Slim PWM PST, черный, 120х120х15 мм, 200-2100 об/мин, 4-pin (PWM, 40 см), гидравлический подшипник
560 ₴
496 ₴
- В наличии
- Код: 138076
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ідеально підходить для невеликого простору
На відміну від стандартних 120-мм корпусних вентиляторів товщиною 25 мм, P12 Slim PWM PST має монтажну глибину лише 15 мм. Це робить його ідеальним вибором для корпусів малого форм-фактора (SFF). Відповідні гвинти для кріплення на радіаторі вже входять до комплекту поставки.
Оптимізовано для високого статичного тиску
Оскільки конструкція вентилятора P12 Slim PWM PST оптимізована для створення сфокусованого потоку повітря, він створює високий статичний тиск. Вентилятор забезпечує надзвичайно ефективне охолодження та хороший потік повітря - навіть при підвищеному опорі повітря. Це робить P12 Slim PWM PST особливо придатним для використання в прихованих повітрозабірниках, пилових фільтрах, радіаторах і взагалі в невеликих корпусах, де мало місця для вільного потоку повітря через компактно розміщене обладнання.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Шум від роботи нещодавно розробленого дви
Артикул производителя: ACFAN00187A
id mcrtr-250787
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | є |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 4 pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Модульний | Нет |
| Обороти | 200 - 2100 об/хв |
| Обороти (макс.) | 2100 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 34.5 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Размер | 120 мм Ш х Д х В |
| Уровень шума | 18 - 30 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 30 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
Информация для заказа
- Цена: 496 ₴


