-20%

Вентилятор 120 мм, Arctic F12 PWM PST, черный, 120х120х25 мм, PWM, 230-1350 об/мин, 4-pin, гидравлический подшипник (ACFAN00200A)
513 ₴
412 ₴
- В наличии
- Код: 138079
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусоїдальному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра.
Ідеальне регулювання вентилятора корпусу за допомогою ШІМ
Функція ШІМ дозволяє материнській платі запускати вентилятор точно на необхідній швидкості. Це гарантує необхідне охолодження та мінімізує рівень шуму.
Технологія спільного використання ШІМ (PST) знижує рівень шуму
Якщо ви хочете підвищити ефективність охолодження вашого комп'ютера, ви можете встановити кілька паралельно працюючих корпусних вентиляторів (оскільки для подвоєння рівня шуму потрібно десять вентиляторів). Але що це дасть, якщо вони не працюватимуть разом? PST гарантує, що всі ваші вентилятори слухають один сигнал керування. Наприклад, ви розділяєте ШІМ-сигнал процесорного кулера і гарантуєте, що ваші корпусні вентилятори вимикаються при низькому наванта
Артикул производителя: ACFAN00200A
id mcrtr-250796
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | є |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 4 pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Модульний | Нет |
| Обороти | 230 - 1350 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1350 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 53 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Размер | 120 мм Ш х Д х В |
| Уровень шума | 7 - 12 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 12 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 412 ₴


