-7%

Кулер для процессора Arctic Alpine 23, алюминий, 1x90 мм, для AMD AMx/FMx (ACALP00035A)
520 ₴
484 ₴
- В наличии
- Код: 138085
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arctic Alpine 23 — це компактний низькопрофільний кулер, створений для захисту центрального процесора ПК від перегріву. Він ефективно охолоджує найголовніший компонент системи та забезпечує оптимальні температурні умови для його продуктивної роботи. Завдяки монтажним затискачам установка пристрою відбувається дуже просто: він вставляється в наявні модулі кріплення AMD і закручується.

Особливості кулера Arctic Alpine 23
- Модель Alpine 23 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Вона чудово підходить для домашніх та офісних ПК, компактних систем і бюджетних геймерських конфігурацій.
- Основа приладу по
Артикул производителя: ACALP00035A
id mcrtr-251070
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 276 г |
| Высота | 60-69 мм |
| Габарити | 99 x 121 x 65 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black/White |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 90 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 484 ₴


