-5%

Кулер для процессора Arctic Alpine 23 CO, алюминий, 1x90 мм, для AMD AMx/FMx (ACALP00036A)
575 ₴
549 ₴
- В наличии
- Код: 138086
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arctic Alpine 23 CO — це компактна система охолодження для процесорів AMD. Виготовлена з металу та зносостійкого пластику вона забезпечує ефективну роботу компонентів комп'ютера без їх небезпечних перегрівів. Кулер легко встановлюється на платформу ЦП завдяки монтажним затискачам: він просто вставляється в присутні модулі кріплення і закручується.

Особливості кулера Arctic Alpine 23 CO
- Модель Alpine 23 CO характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Такі системи зазвичай застосовують для складання комп'ютерів з
Артикул производителя: ACALP00036A
id mcrtr-251071
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 278 г |
| Высота | 60-69 мм |
| Габарити | 99 x 121 x 65 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 90 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник кочення |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴


