
Блок питания 1StCharger для ноутбукив Sony 45W(10.5V/4.3A) 4.8x1.7 силовой кабель Retail BOX
569 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138104
- +380 (67) 249-48-482ий
Блок живлення для ноутбука Sony 1StCharger є надійним і зручним пристроєм, який дозволить заряджати ваш ноутбук без проблем. Цей блок живлення сумісний із ноутбуками Sony, що робить його ідеальним вибором для власників цих пристроїв.
Міцний корпус
Завдяки міцному корпусу, цей блок живлення має високий ступінь захисту від зламання при падіннях або ударах. Ви можете бути впевнені, що блок живлення залишиться в справному стані навіть після випадкових аварій.
Якісне складання
Кабель щільно закріплений до корпусу блоку живлення, а деталі корпусу міцно скріплені між собою. Це гарантує довговічність та надійність роботи пристрою у довгостроковій перспективі.
Зносостійкий кабель
Кабель блоку живлення захищений від перегинів біля основи, що забезпечує додаткову міцність та запобігає пошкодженню при частому використанні.
Щільний контакт конектора
Конектор блока живлення надійно фіксується в ноутбуці та не випадає навіть за наймен
Артикул производителя: AC1STSO45WB3
id mcrtr-251464
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stCharger |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 10.5 В |
| Мощность | 45 Вт |
| Сила тока | 4.3 A А |
- Цена: 569 ₴


