
Блок питания 1StCharger для ноутбуков Toshiba 90W(15V/6A) 6.3x3.0 силовой кабель Retail BOX
610 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138105
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Блок живлення від 1stCharger підходить для ноутбуків Toshiba, потужність 90Вт, напруга 15В, струм 6A, роз'єм 6.3x3.0 мм. Підходить для ноутбуків та інших пристроїв, які мають такі самі параметри живлення та роз'єм. Цей пристрій є довговічним і дасть вам змогу заряджати ноутбук від мережі в будь-якому зручному місці.
У цих блоках живлення:
- Міцний корпус. Захистить від зламання ваш блок живлення в разі падіння/удару.
- Якісна збірка. Кабель щільно закріплений до корпусу. Деталі корпусу міцно закріплені між собою
- Зносостійкий кабель. Кабель захищений від перегинів біля основи
- Щільний контакт конектора. Конектор не випаде з вашого пристрою за найменшого зусилля і не буде від'єднуватися, тим самим перешкоджаючи зарядці
- Стандарти безпеки. Цей блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від перевантаження, від короткого замикання і від перенапруги
- Мережевий кабель у комплекті. Вам не потрібно купувати додатк
Артикул производителя: AC1STTO90WA
id mcrtr-251467
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stCharger |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 6.3x3.0 мм |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 15 В |
| Мощность | 90 Вт |
| Сила тока | 6 A А |
Информация для заказа
- Цена: 610 ₴


