
Блок питания 1StCharger для ноутбуков Toshiba 120W(15V/8A) 6.3x3.0 силовой кабель Retail BOX
1 295 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138106
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Блок живлення 1StCharger для ноутбуків Toshiba
- Міцний корпус. Захистить від зламання блок живлення при падінні/ударі;
- Якісна збірка. Кабель щільно закріплений до корпусу. Деталі корпусу міцно закріплені між собою;
- Зносостійкий кабель. Кабель захищений від перегинів біля основи;
- Щільний контакт конектора. Конектор не випаде з вашого пристрою за найменшого зусилля і не буде від'єднуватися, тим самим запобігаючи зарядці;
- Стандарти безпеки. Цей блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від перевантаження, від короткого замикання і від перенапруги;
- Мережевий кабель у комплекті. Вам не потрібно купувати додаткові компоненти, адже все необхідне для початку роботи є всередині коробки.
Артикул производителя: AC1STTO120WA
id mcrtr-251468
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stCharger |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 15 В |
| Мощность | 120 Вт |
| Сила тока | 8 A А |
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴


