
Кулер для процессора be quiet! Dark Rock TF 2, черный, алюминий/медь, 2x135 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x/2066/2011, AMD
6 209 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138126
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
DARK ROCK TF 2
БЕЗКОМПРОМІСНА ТИША ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Dark Rock TF 2 забезпечує виняткову ефективність охолодження процесора і навколишніх компонентів, а також практично безшумну роботу.
- Дуже висока ефективність охолодження 230 Ватт TDP
- Два радіатори з антивібраційними гумовими елементами
- Шість високопродуктивних 6-мм теплових трубок
- Silent Wings 3 135 мм з воронкоподібним повітрозабірником і Silent Wings 135 мм для практично безшумної роботи макс. 27,1 дБ (A)
- Оптимізована система кріплень спрощує установку
- Спеціальне чорне покриття з керамічними частками забезпечує ідеальну передачу тепла
- Шліфована алюмінієва верхня кришка для елегантного зовнішнього вигляду
- 3 роки гарантії від виробника
- Німецька розробка, дизайн і контроль якості
ЕКСТРЕМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ
Чудове співвідношення продуктивності та тиші
Завдяки конструкції з двома радіатора
Артикул производителя: BK031
id mcrtr-251939
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | be quiet! |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Габарити | 163 x 140 x 134 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1200-1499 об/хв |
| Максимальний TDP | до 230 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 135 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1150, 1200, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 6 209 ₴


