
Кулер для процессора Arctic Alpine 17, алюминий, 1x92 мм, для Intel 1700/1851 (ACALP00040A)
528 ₴
- В наличии
- Код: 138145
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arctic Alpine 17 — це компактний процесорний кулер класичного типу. Він створений, щоб забезпечити найголовніший компонент вашого комп’ютера нормальними температурними умовами для продуктивної роботи. Прилад розроблений спеціально для підтримки процесорів Intel із сокетом LGA 1700, включно з новітньою платформою Intel Alder Lake.

Особливості кулера Arctic Alpine 17
- Модель Alpine 17 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона чудово підходить для бюджетних та середньопродуктивних настільних ПК, офісних комп'ютерів, а також мультимедійних систем.
- Основа кулера повністю створена з алюмінію. Така б
Артикул производителя: ACALP00040A
id mcrtr-252345
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 288 г |
| Высота | 70-79 мм |
| Габарити | 95 x 95 x 78.8 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black/White |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴


