-1%

Кулер для процессора Xilence I350PWM (XC232), алюміній, 1x92 мм, PWM, для Intel 1700/1851, до 110 Вт
615 ₴
611 ₴
- В наличии
- Код: 138151
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Xilence I350PWM — це класичний кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Він підходить для роз’єму LGA1700 платформи Intel 12-го покоління. Прилад забезпечує оптимальні температурні умови для повноцінного функціонування апаратної бази ПК. Завдяки комплектному кріпленню він легко встановлюється на материнську плату і надійно тримається на ній.

Особливості кулера Xilence I350PWM
- Модель I350PWM характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 110 Вт. Вона чудово підходить для ігрових комп'ютерів початкового рівня, де процесори мають помірне тепловиділення і не потребують потужного охолодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xilence |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 70-79 мм |
| Габарити | 95 x 95 x 70 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black/Red |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 110 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 611 ₴


