-10%

Кулер для процессора 2E Gaming Air Cool ACN120-S, алюминий и медные тепловые трубки, 1x120 мм PWM, для Intel 115x/1200/1700/1366,
1 251 ₴
1 129 ₴
- В наличии
- Код: 138162
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2E Gaming Air Cool ACN120-S — це компактний кулер із класичною баштовою конструкцією радіатора. Він призначений для захисту центрального процесора вашого комп’ютера від перегріву. Монтажні кріплення, що містяться в комплекті постачання, дозволяють закріпити систему охолодження на будь-яку сучасну платформу.

Особливості кулера 2E Gaming Air Cool ACN120-S
- Модель Air Cool ACN120-S характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Ця система чудово підходить для середньо- та високопродуктивних настільних комп'ютерів, які використовуються для вирішення різноманітних завдань, включаючи ігри, мультимедіа, програмування та інші ресурсоємні процеси.
Артикул производителя: 2E-ACN120-S
id mcrtr-253249
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 128 x 155 x 79 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴


