-32%

Вентилятор 120 мм, Arctic F12, чорний, 5 шт, 120х120х25 мм, 1350 об/хв, 3-pin, гідравлічний підшипник (ACFAN00248A)
1 408 ₴
956 ₴
- В наявності
- Код: 138177
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор 120 мм, Arctic F12, Black, 5 шт, 120х120х25 мм, 1350 об/хв, 3-pin, гідравлічний підшипник (ACFAN00248A)
Артикул виробника: ACFAN00248A
id mcrtr-253539
Артикул виробника: ACFAN00248A
id mcrtr-253539
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | немає |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Колір | Black |
| Комплект | 5 шт. |
| Конектор | 3 pin |
| Кількість вентиляторів | 5 |
| Максимальна кількість обертів | 1200-1499 об/хв |
| Модульний | Немає |
| Обороти | 1350 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1350 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 53 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 3-pin |
| Розмір | 120 мм Ш х Д х В |
| Рівень шуму | 12 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 12 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴


