-14%

Вентилятор 120 мм, Arctic P12, черный, 120х120х25 мм, 1800 об/мин, 3-pin, гидравлический подшипник (ACFAN00118A)
401 ₴
344 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 138178
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P12 особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P12 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Потужне охолодження
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна і нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (A) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Артикул производителя: ACFAN00118A
id mcrtr-253540
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | немає |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 3 pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальное количество оборотов | 1800 об/хв |
| Модульний | Нет |
| Обороти | 1800 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1800 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 56.3 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 3-pin |
| Размер | 120 мм Ш х Д х В |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 30 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
Информация для заказа
- Цена: 344 ₴


