-20%

Вентилятор 120 мм, Arctic P12 Silent, черный, 120х120х25 мм, 1050 об/хв, 3-pin, гидравлический подшипник (ACFAN00130A)
447 ₴
359 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 138179
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P12 Silent особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P12 Silent особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Практично безшумний двигун
При низькій швидкості вентилятора двигун є основним джерелом небажаного шуму. Розроблений у Німеччині двигун з удосконаленим підшипником зменшує тертя та шум і забезпечує майже безшумну роботу.
Характеристики:
Швидкість в
Артикул производителя: ACFAN00130A
id mcrtr-253541
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | немає |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 3 pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальное количество оборотов | 1050 об/хв |
| Модульний | Нет |
| Обороти | 1050 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1050 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 24.1 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 3-pin |
| Размер | 120 мм Ш х Д х В |
| Уровень шума | 26.7 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 26.7 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
Информация для заказа
- Цена: 359 ₴


