-5%

IP камера TP-Link Tapo C320WS, белый, 4 Мп (2560x1440/15 fps), 1/3' CMOS, H.264, f/1.61, f=3.18 мм, WiFi (2.4 GHz), день/ночь,
3 435 ₴
3 255 ₴
- В наличии
- Код: 138207
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера TP-Link Tapo C320WS, White зробить вашу вуличну територію більш захищеною. Модель має роздільну здатність 4 МП (2560 × 1440) за 15 кадрів на секунду, тому на відео можна розглянути навіть невеликі деталі подій, що відбуваються. А завдяки ІЧ-підсвічуванню 850 нм забезпечується якісне нічне знімання на відстані до 30 м.
Характеристики TP-Link Tapo C320WS, White
- Матриця 1/2,7 дюйма, діафрагма 2,2 мм і фокусна відстань 3,89 мм сприяють хорошій передачі кольору зображення навіть при нічному освітленні.
- Стиснення відео H.264
Артикул производителя: TAPO C320WS
id mcrtr-254443
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 142.3 x 103.4 x 64.3 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 9В |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | немає |
| Рабочая температура | -20°C ~ +45°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусное расстояние | 3.89 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 255 ₴


