
Колонки 2.0 Microlab B22, черный, 2 x 3 Вт, пластиковый корпус, RGB-подсветка, питание от USB
981 ₴
907 ₴
- В наличии
- Код: 138208
- +380 (67) 249-48-482ий
Компактна стереосистема Microlab B22 призначена для активних користувачів, які постійно перебувають в русі, використовують мобільні пристрої та люблять насолоджуватися музикою. Ця система має сучасний дизайн динаміків, який особливо сподобається гравцям. Корпус виготовлений зі спеціального акустичного пластику, який допомагає зменшити внутрішні резонанси та спотворення звуку. Крім того, система оснащена RGB-підсвічуванням, яке може переливатися всіма кольорами веселки, створюючи веселу атмосферу.
Живлення Microlab B22 здійснюється від USB-порту вашого комп'ютера або будь-якого іншого джерела живлення з USB-роз'ємом. Це дозволяє вам легко під'єднати їх до різних пристроїв без необхідності в додаткових джерелах живлення. Така зручність і мобільність робить Microlab B22 ідеальним супутником для тих, хто хоче насолоджуватися якісним звуком навіть у русі.
Артикул производителя: B-22
id mcrtr-254472
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.77 кг |
| Габарити колонки | 9 x 16 x 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | є |
- Цена: 907 ₴


