
Ледогенератор Gorenje IMD1200W белый, электронное управление, резервуар для воды 1.8 л, размер кубиков льда XL, дневное количество
7 469 ₴
7 041 ₴
- В наличии
- Код: 138240
- +380 (67) 249-48-482ий
Льодогенератор Gorenje IMD1200W

Функція самоочищення
Щоразу чистий лід
Функція автоматичного самоочищення забезпечить вам щоразу чистий лід. Насолоджуйтесь чудовим і легким процесом чищення. Досить натиснути кнопку ввімкнення та вимкнення й утримувати її 3 секунди. На панелі управління зі світлодіодним освітленням блиматимуть червоний і зелений індикатори. Процес займе 6 хвилин. Смачного!
Довговічний лід
Просто наповніть резервуар для води та натисніть кнопку ввімкнення. Машина автоматично почне виробляти кубики льоду кулястої форми. Завдяки великому розміру кубиків (25 x 32) ви зможете насолоджуватися льодом довше. Одного кубика якраз вистачить для приготування бездоганного прохолодного напою.
Завжди під рукою
Прилад виробляє до 12 кг свіжого льоду на день, тож ви можете мати велику його кількість під рукою. Цей портативний льодогенер
Артикул производителя: IMD1200W
id mcrtr-256097
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.5 кг |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Белый |
| Об'єм резервуару | 1.8 л |
| Охлаждение | Водяное |
| Мощность | 120 Вт |
| Продуктивність (макс.) | 12 кг на добу |
| Размер | 310 х 210 х 325 см Ш х Д х В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Побутовий |
| Тип установки | Настольный |
- Цена: 7 041 ₴


