-16%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-903-XT, алюминий/медь, Intel: 1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM5/AM4, 123х100х65 мм, 4-pin
913 ₴
767 ₴
- В наличии
- Код: 138241
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер ID-Cooling SE-903-XT створений, щоб видувати тепле повітря та охолоджувати процесор персонального комп'ютера. Він підтримує оптимальну робочу температуру для нормального функціонування апаратної бази ПК. Однобаштова система легко монтується на платформи Intel та AMD за допомогою кронштейнів, які містяться в комплекті постачання.

Особливості кулера ID-Cooling SE-903-XT
- Модель SE-903-XT характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 130 Вт. Вона є чудовим варіантом для ігрових систем середнього рівня, офісних робочих станцій та домашнього мультимедійного ПК.
- Основа кулера складається з поєднання міді та алюмінію. Мідь вкл
Артикул производителя: SE-903-XT
id mcrtr-256113
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 г |
| Высота | 120-129 мм |
| Габарити | 100 x 65 x 123 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black/Silver |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 767 ₴


