-12%

Кулер для процессора ID-Cooling DK-03 Rainbow, алюминий, 1x120 мм RGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AMx/FMx,
639 ₴
565 ₴
- В наличии
- Код: 138242
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling DK-03 Rainbow — це невеликий кулер класичного типу, який застосовується в комп'ютері для охолодження центрального процесора. Завдяки унікальному радіатору прилад має оригінальний дизайн, який нагадує соняшник. Кулер підходить для встановлення в компактні корпуси ПК і легко монтується на платформи Intel або AMD за допомогою комплектного кріплення та защіпок.

Особливості кулера ID-Cooling DK-03 Rainbow
- Модель DK-03 Rainbow характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона створена для офісних комп’ютерів, які виконують базові повсякденні завдання: завантаження вебсторінок, ділове листування та ведення електронної документації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 250 г |
| Высота | 60-69 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 63 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black/Silver |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 565 ₴


