-6%

Кулер для процессора darkFlash Shadow, черный, алюминий/медь, 1x100 мм LED, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 90 Вт
1 181 ₴
1 112 ₴
- В наличии
- Код: 138254
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
darkFlash Shadow — це ефективний і тихий охолоджувач, який забезпечує надійне охолодження вашого процесора. Він оснащений вентилятором діаметром 120 мм з адресованим RGB-підсвічуванням, що додає естетичної привабливості вашій системі. Цей кулер забезпечує ефективне та тихе охолодження завдяки своїй конструкції з гідродинамічним підшипником, що забезпечує потужний повітряний потік.
Особливості повітряного кулера darkFlash Shadow
- Оновлення теплового рішення. Ця версія оновлена для покращення теплового рішення та може підтримувати максимум 90 Вт.
- Видатний дизайн. Винятковий дизайн охолоджувача, який схожий на маленьку тарілку. Краща відповідність для корпусу комп’ютера з адресним світловим ефектом RGB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Darkflash |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 387 г |
| Высота | 90-99 мм |
| Габарити | 100 x 100 x 94 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 90 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 100 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 112 ₴


