
Мышь A4Tech Fstyler FB10CS, Stone черный, USB, беспроводная, оптическая, BT+RF (Combo), 1200/1600/2000/2400 dpi, 125 Hz, 4 кнопки,
932 ₴
883 ₴
- В наличии
- Код: 138257
- +380 (67) 249-48-482ий
FB10CS Stone Black може бути підключений у двох режимах - за допомогою Bluetooth та бездротового з'єднання на частоті 2,4 ГГц. Ці режими забезпечують швидкий відгук, точність рухів, стабільне з'єднання та плавне відстеження. Вбудована акумуляторна батарея в миші може бути заряджена за допомогою кабелю Type-C.
Керуйте одразу трьома пристроями
FB10CS дозволяє підключати до трьох пристроїв одночасно. Це дозволяє легко перемикатися між пристроями всього лише одним кліком миші, що має чутливість 2400 DPI. Роздільна здатність миші може бути налаштована на 1200, 1600, 2000 або 2400 DPI.
Перемикач живлення увімкн/вимк
Кнопка вимкнення на задній панелі робить цю бездротову мишу ідеальним супутником у дорозі.
Протиковзна вставка
Нековзна конструкція покриття забезпечує покращений хват, ергономічність і зручність використання.
Безшумний клік
FB10CS має безшумні кліки, тому ви можете працювати з комфортом і не заважати присутнім.
Артикул производителя: FB10CS (STONE BLACK)
id mcrtr-256902
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A4Tech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Вес | 100 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | Bluetooth / 2.4 GHz |
| Габарити | 108 x 64 x 64 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик | оптичний |
| Источник питания | акумулятор |
| Длина кабеля | 0.6 м |
| Количество кнопок | 4 |
| Оптична роздільна здатність | 2400 dpi |
| Особенности | налаштування режиму DPI |
| Перемикачі | Huano |
| Підключення | бездротове |
| Подсветка | немає |
| Сенсор | MX8650A |
| Серия | Fstyler |
- Цена: 883 ₴


