
Кулер для процессора Deepcool AG400, алюміній, 1x120 мм, для Intel 115x/1200/1700/775, AMD AMx/FMx
1 538 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138268
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кулер Deepcool AG400 — це потужне рішення для ефективного охолодження центрального процесора вашого комп'ютера. Однобаштова система, виготовлена з високоякісних матеріалів, має вдосконалений компактний корпус. Прилад легко поєднується із платформами Intel та AMD завдяки комплектному кронштейну, який допомагає встановити виріб у п'ять простих етапів.

Особливості кулера Deepcool AG400
- Модель AG400 характеризується значною потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Такий високий показник говорить про здатність кулера ефективно справлятися з великим навантаженням та забезпечувати стабільну температуру ЦП ігрового ПК або робочої станції для 3D-моделювання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 614 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 125 x 92 x 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black/Silver |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 538 ₴


