-15%

Кулер для процессора Deepcool AK400, алюміній, 1x120 мм, для Intel 115x/1200/1700, AMD AMx/FMx
2 133 ₴
1 817 ₴
- В наличии
- Код: 138271
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deepcool AK400 — це потужний однобаштовий кулер з високопродуктивним вентилятором, призначений для охолодження процесора ПК. Прилад має стильну кришку, яка акуратно приховує кінці припаяних теплових труб. Процес встановлення кулера на материнську плату відзначається простотою та легкістю завдяки надійним кріпленням, що входять у комплект постачання.

Особливості кулера Deepcool AK400
- Модель AK400 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона ідеально підходить для ігрових комп'ютерів, професійних робочих станцій та систем оверкокінгу.
- Основа кулера складається з таких металів як мідь та алюміній. Мідь відома високою теплопро
Артикул производителя: R-AK400-BKNNMN-G-1
id mcrtr-257342
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 661 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 127 x 97 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 817 ₴


