-15%

Кулер для процесора DeepCool AK400 білий, алюміній, 1x120 мм, для Intel 115x/1200/1700, AMD AMx/FMx, 220W
2 192 ₴
1 861 ₴
- В наявності
- Код: 138274
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Deepcool AK400 White — це потужний однобаштовий кулер, призначений для охолодження процесорів Intel або AMD. Він забезпечує оптимальні температурні умови для повноцінного функціонування апаратної бази вашого комп’ютера. Встановлення кулера відбувається у п’ять простих етапів і не вимагає спеціальних навичок. Завдяки комплектним кріпленням прилад міцно тримається на платформі й не зміщується навіть під час транспортування ПК.

Особливості кулера Deepcool AK400 White
- Модель AK400 White характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Така система є відмінним вибором для ігрових комп'ютерів, які використовують потужні процесори та потребують ефективного охолодження під час тривалих ігрових сесій.<
Артикул виробника: R-AK400-WHNNMN-G-1
id mcrtr-257345
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 661 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 127 x 97 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861 ₴


