-27%

Кулер для процессора Deepcool AK620 ZERO DARK, черный, алюминий/медь, 2x120 мм, Intel 1700/1200/115x/2066/2011, AMD AM5/AM4, 260
4 126 ₴
3 030 ₴
- В наличии
- Код: 138275
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deepcool AK620 ZERO DARK — це надпотужний кулер, створений для захисту центрального процесора вашого комп’ютера від перегріву. Міцна конструкція із шістьма тепловими трубками, подвійною радіаторною вежею та двома безшумними вентиляторами FDB створюють виграшну формулу високопродуктивного охолодження в дизайні ZERO DARK RAVEN.

Особливості кулера Deepcool AK620 ZERO DARK
- Модель AK620 ZERO DARK характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 260 Вт. Цей показник дозволяє процесору вашого ПК досягти максимальної продуктивності під час високочастотного розгону.
- Прилад має прецизійну опуклу основу, виготовлену з
Артикул производителя: R-AK620-BKNNMT-G-1
id mcrtr-257348
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1456 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 129 x 138 x 160 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 260 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 3 030 ₴


