-3%

Кулер для процессора Titan DC-HA11TZ/RPW, алюминий, 1x95 мм, для Intel 1700, до 65 Вт
728 ₴
708 ₴
- В наличии
- Код: 138276
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Процесорний кулер GlacialTech DC-HA11TZ/RPW: DC-HA11TZ/RPW — це процесорний кулер, розроблений для платформи Intel LGA 1700. Оснащений радіальними алюмінієвими ребрами охолодження та безшумним вентилятором, цей процесорний кулер може централізувати повітряний потік та ефективно покращити тепловіддачу. Крім того, зміцнено задній тримач кулера, щоб запобігти деформації материнської плати. Чудово підходить для універсального низькопрофільного корпусу. Це чудовий вибір для дорогого комп'ютерного процесорного кулера.

Особливості повітряного кулера Titan DC-HA11TZ/RPW
- Радіальний дизайн алюмінієвих ребер — посилення тепловідводу. Радіальний дизайн радіатора з концентрованим потоком повітря та його циркуляцією для покр
Артикул производителя: DC-HA11TZ/RPW
id mcrtr-257361
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30-39 мм |
| Габарити | 95 x 95 x 30 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 95 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
Информация для заказа
- Цена: 708 ₴


