-27%

Кулер для процессора Jonsbo HX4170D, белый, алюминий/медь, 1x92 мм RGB, PWM, для Intel 115x/1200/1700, AMD AMx/FMx
2 014 ₴
1 466 ₴
- В наличии
- Код: 138281
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Jonsbo HX4170D — це компактний кулер, призначений для охолодження процесорів Intel та AMD. Він забезпечує оптимальні температурні умови, щоб найголовніший компонент вашого комп’ютера продуктивно функціонував. Кулер має стильний дизайн у сніжно-білому кольорі та яскраве підсвічування, що додає ефектності будь-якій системі, особливо якщо корпус вашого ПК прозорий.

Особливості кулера Jonsbo HX4170D
- Модель HX4170D характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 105 Вт. Вона підходить для ігрових систем середнього класу та для домашніх комп’ютерів, які задіяні у вирішенні повсякденних завдань, таких як “вебсерфінг”, робота з документами, перегляд відео тощо.
Артикул производителя: HX4170D_WH
id mcrtr-257617
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JONSBO |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 290 г |
| Высота | 40-49 мм |
| Габарити | 95 x 95 x 45.3 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | white |
| Конструкция | Top-Flow |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 1 466 ₴


