-1%

Корпус AZZA Iris 330 чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2хUSB 2.0, 1хUSB 3.0, 2x120 мм ARGB Fan (CSAZ-330)
3 027 ₴
2 994 ₴
- В наявності
- Код: 138284
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IRIS 330 — це красивий корпус середньої вежі з боковою панеллю із загартованого скла.
Передня панель оснащена адресним RGB-підсвічуванням, а порти вводу-виводу також мають певне RGB-підсвічування, яким можна керувати через сумісну материнську плату. Чохол IRIS 330 ідеально підходить для тих, хто хоче мати функціональний та естетичний футляр, а також бажає пограти в RGB, не переборщуючи.
Підтримує відеокарти до 380 мм, радіатори до 240/360 спереду.
Артикул виробника: CSAZ-330
id mcrtr-257746
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 440x216x447 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴


