-6%

Кулер для процессора PcCooler S93 V2, алюминий/медь, 1x92 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AMx/FMx, до 115 Вт
561 ₴
528 ₴
- В наличии
- Код: 138295
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PcCooler S93 V2 — це ефективний кулер для процесора з алюмінієвим радіатором і вентилятором діаметром 90 мм. Він підтримує розсіювання тепла до 120 Вт, що робить його підходящим для більш потужних систем. Завдяки спеціальним “тихим” лопатям кулера, він працює з мінімальним рівнем шуму.

Ключові особливості повітряного кулера PcCooler S93 V2
- Технологія HDT. Дві теплові трубки безпосередньо контактують з процесором для швидкого переведення тепла до ребер радіатора.
- Дизайн у вигляді “блискавки”. Ізометричний крок пластин і пряжки пластин з обох сторін створюють аеродинаміч
Артикул производителя: S93 V2
id mcrtr-257956
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 120-129 мм |
| Габарити | 117 х 84 х 125 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 115 Вт |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴


