
Кулер для процессора PcCooler PALADIN 400, алюминий/медь, 1x130 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 200 Вт, высота 157
1 223 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138296
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кулер для процесора PcCooler PALADIN 400 — це баштовий кулер з чотирма тепловими трубками та 120-мм вентилятором. Він забезпечує ефективне охолодження для процесорів з тепловиділенням до 200 Вт.

Ключові особливості процесорного кулера PcCooler PALADIN 400
- Високопродуктивні теплові трубки. 4 спечені теплові трубки з нікелевим покриттям мають діаметр 6 мм. Вони надзвичайно точно налаштовані та допомагають PALADIN 400 вийти за межі продуктивності кулера з 4 тепловими трубками.
- HDT 3.0. H.D.T. 3.0, фрезерна основа швидко відводить тепло від ЦП.
- Велика пл
Артикул производителя: PALADIN 400
id mcrtr-257957
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 76 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 1 223 ₴


