-6%

Кулер для процессора PcCooler PALADIN 400 ARGB, алюминий/медь, 1x130 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 200
1 567 ₴
1 466 ₴
- В наличии
- Код: 138297
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер для процесора PcCooler PALADIN 400 ARGB — це баштовий кулер з ARGB підсвіткою та чотирма тепловими трубками. Він забезпечує ефективне охолодження для потужних процесорів, що робить його відмінним вибором для геймерів та ентузіастів.
Ключові особливості процесорного кулера PcCooler PALADIN 400 ARGB
- Високопродуктивні теплові трубки. 4 спечені теплові трубки з нікелевим покриттям мають діаметр 6 мм. Вони надзвичайно точно налаштовані та допомагають PALADIN 400 вийти за межі продуктивності кулера з 4 тепловими трубками.
- HDT 3.0. H.D.T. 3.0, фрезерна основа швидко відводить тепло від ЦП.
- Велика площа теплової поверхні. 56 алюмінієвих ребер, складених
Артикул производителя: R3-J410WWHAXX-GL
id mcrtr-257958
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 700 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 76 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 130 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 466 ₴


