-2%

Кофемолка Ardesto WCG-8301, черный, 200 Вт, 60 г, нож из нержавеющей стали
1 074 ₴
1 054 ₴
- В наличии
- Код: 138352
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ardesto WCG-8301 є зручною та функціональною кавомолкою, яка допоможе вам отримати свіжу мелену каву та подрібнені інгредієнти для різноманітних кулінарних потреб.
Переваги кавомолки Ardesto WCG-8301:
- Кавомолка використовує роторний механізм для подрібнення продуктів.
- Ardesto WCG-8301 має корпус виготовлений з полікарбонату та нержавіючої сталі, що робить її стійкою до корозії та забезпечує довгий термін служби.
- Кавомолка обладнана гострими лезами з нержавіючої сталі, що забезпечують якісний помел кави та інших інгредієнтів.
- Керування кавомолкою відбувається механічно, що робить її дуже простою у використанні.
- Кавомолка має продуману конструкцію для безпечної роботи. Вона запускається тільки при натисканні на кришку, що зменшує ризик випадкового запуску.
- Ardesto WCG-8301 оснащена прозорою кришкою з прогумованим ущільнювачем, яка дозволяє контролювати процес роботи та перевіряти ступінь помелу.
- Кавомолка оснащена знімним ст
Артикул производителя: WCG-8301
id mcrtr-258522
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость контейнера | 51-100 г |
| Импульсный режим | немає |
| Автоблокування | є |
| Вес | 0.83 кг |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 210x115x115 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 200 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помолу | Ножова |
| Таймер | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 054 ₴


