
Колонка портативная 2.0 REAL-EL X-737 черный, 2 x 14 Вт, пластиковый корпус, bloetooth, USB, питание от аккумулятора, 4000 мА*ч,
3 320 ₴
3 192 ₴
- В наличии
- Код: 138399
- +380 (67) 249-48-482ий
Всесвітній звук чекає на вас з мультимедійною портативною акустичною системою REAL-EL X-737, що є поєднанням сучасного дизайну та вишуканого звучання.
REAL-EL X-737 має досконалий функціонал, що дозволить вам насолоджуватись музикою в будь-який момент. Ви зможете легко під'єднати ваш мобільний пристрій, ПК, ТБ та навіть ноутбук через AUX-вхід або зручний Bluetooth. А роз'єми USB та Micro SD card дадуть можливість насолоджуватись мелодіями з пристроїв типу flash.
Завдяки вбудованому акумулятору на 4000 mAh, REAL-EL X-737 - ваш вірний музичний супутник. Величезний час роботи гарантує, що ви не залишитеся без звуку під час відпочинку на природі чи будь-якої іншої події.
Особливості
- USB та Micro SD (TF) роз'єми, що роблять відтворення вашої улюбленої музики ще більш зручним та доступним.
- RGB-підсвічування додає елемента настрою до вашого оточення, роблячи кожну композицію незабутньою.
- Мікрофонний вхід з функцією ехо додає можливість співати разом з у
Артикул производителя: X-737
id mcrtr-259134
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 2.5 кг |
| Габарити колонки | 43 x 19.5 x 17 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від акумулятора |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 14 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | є |
- Цена: 3 192 ₴


