
Источник бесперебойного питания Makelsan Lion850VA (510W) Standby-L, LED, 170-280VAC, AVR 1st, 2xSCHUKO socket, 1x12V9Ah, Plastic
4 524 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138418
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ключові особливості ДБЖ MAKELSAN Lion850VA з потужністю 510 Вт
- Тип. Standby-L (лише в режимі очікування). Працює лише у разі відключення основного джерела живлення і переходить на резервне джерело.
- Вхідна напруга. 170-280 VAC. Робочий діапазон напруги.
- AVR 1st (автоматичний регулятор напруги першого рівня). Забезпечує стабільну вихідну напругу при зміні вхідної напруги.
- Розетки. 2xSCHUKO. Стандартні європейські розетки для підключення електричних пристроїв.
- Батарея. 1x12V9Ah. Джер
Артикул производителя: LIONUPS850KVA
id mcrtr-259696
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makelsan |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 451-600 |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вес | 6.8 кг |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 45 - 65 Гц |
| Габарити | 101 x 298 x 142 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 170-280 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45 |
| Цвет | Orange |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 751-1000 |
| Мощность | 510 Вт |
| Розетки з резервом | 2 Euro(Schuko) |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареи | 12В/9Аг x 1 шт |
| Тип установки | Напольный |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Функция AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень |
| Час заряду батарей | до 8 год |
Информация для заказа
- Цена: 4 524 ₴


