
Кулер для процессора ID-Cooling SE-226-XT ARGB Snow, 1x120 мм, алюминий/медь, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/1156, AMD: AM4/AM5,
2 739 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138425
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ID-Cooling SE-226-XT ARGB Snow — це стильний кулер баштового типу, виконаний у сніжно-білому кольорі. Пристрій ефективно охолоджує центральний процесор і підтримує оптимальну температуру для його продуктивної роботи. Комплект постачання містить суцільнометалеві монтажні кронштейни та додаткові інструменти, які забезпечують простий процес встановлення моделі SE-226-XT як на платформи Intel, так і на платформи AMD.

Особливості кулера ID-Cooling SE-226-XT ARGB Snow
- Модель SE-226-XT ARGB Snow відзначається потужністю розсіювання тепла на рівні 250 Вт. Вона підходить для персональних комп'ютерів з високопродуктивними процесорами, які генерують значну кількість тепла. Це можуть бути такі катег
Артикул производителя: SE-226-XT ARGB SNOW
id mcrtr-259915
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 910 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 129 x 106 x 154 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | white |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 739 ₴


