-18%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-225-XT черный V2, 2x120 мм, алюминий/медь, Intel: 2066, 2011, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155,
2 394 ₴
1 952 ₴
- В наличии
- Код: 138426
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-225-XT Black V2 — це потужний однобаштовий кулер з двома вентиляторами. Він ефективно захищає центральний процесор вашого ПК від перегріву і забезпечує оптимальні температурні умови для його повноцінної роботи. Прилад легко поєднується з платформами Intel та AMD завдяки надійним комплектним кріпленням Metal-Mecha.

Особливості кулера ID-Cooling SE-225-XT Black V2
- Модель SE-225-XT Black V2 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона підходить для геймерських ПК високого класу, де важливо забезпечити стабільну роботу процесора під час інтенсивних ігрових сесій.
- Основа приладу — це
Артикул производителя: SE-225-XT BLACK V2
id mcrtr-259916
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 960 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 128 x 108 x 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 952 ₴


