-16%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-214-XT ARGB, 1x120 мм, алюминий/мидь, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/1156, AMD: AM4/AM5,
1 300 ₴
1 086 ₴
- В наличии
- Код: 138427
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-214-XT ARGB — це надійний кулер баштового типу, який виготовлений з використанням металу та зносостійкого пластику. Він забезпечує оптимальні температурні умови для ефективної роботи центрального процесора вашого комп’ютера. Система охолодження легко монтується на платформи Intel та AMD за допомогою відповідних монтажних наборів, які підходять для конкретного типу сокетів.

Особливості кулера ID-Cooling SE-214-XT ARGB
- Модель SE-214-XT ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона чудово підходить для ігрових ПК, робочих станцій та високонавантажених бізнес-систем.
- Основа кулера склада
Артикул производителя: SE-214-XT ARGB
id mcrtr-259921
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 124 x 72 x 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 086 ₴


