
Кулер для процессора ID-Cooling IS-55 ARGB белый, 1x120 мм, алюминий/мидь, Intel: 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, AMD: AM5,
2 014 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138429
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ID-Cooling IS-55 ARGB — це низькопрофільний кулер, створений у сніжно-білому кольорі. Він призначений для охолодження центрального процесора персонального комп'ютера. Попри висоту у 55 мм прилад забезпечує оптимальну робочу температуру для повноцінного функціонування апаратної бази вашого ПК в обмеженому просторі системного блока.

Особливості кулера ID-Cooling IS-55 ARGB
- Модель IS-55 ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 125 Вт. Вона чудово підходить для ігрових ПК середнього рівня та для робочих станцій 3D-моделювання.
- Основа кулера — це нікельована мідь. Така база вирізняється високою тепло
Артикул производителя: IS-55 ARGB WHITE
id mcrtr-259925
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 450 г |
| Высота | 50-59 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 55 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | white |
| Конструкция | Top-Flow |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 125 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 014 ₴


