
Монитор 21.5' 2E A2222B, черный, WLED, VA, 1920x1080 (16:9), 5 мс, 75 Гц, 220 кд/м?, 3000:1, 178°/178°, VGA/HDMI, VESA 75x75 мм,
4 074 ₴
3 718 ₴
- В наличии
- Код: 138463
- +380 (67) 249-48-482ий
Монітор 2E A2222B - невеликий монітор із гарними характеристиками за привабливою ціною, який оснащено 21.5-дюймовою VA-матрицею з роздільною здатністю 1920 × 1080. Крім того, монітор має співвідношення сторін 16:9, що забезпечує оптимальне співвідношення ширини та висоти екрану, що дозволяє комфортно працювати з документами, переглядати відео та грати в ігри.
2E A2222B також вражає своїми широкими кутами огляду в 178° горизонтально та вертикально, що дозволяє отримати відмінну якість зображення незалежно від того, з якого кута дивитися на екран. Нахил екрана можна налаштувати в межах від 15° вперед до 5° назад, що дозволяє настроїти його під свої потреби та комфортність.
Ця модель монітора має високу частоту оновлення в 75 Гц, що дозволяє отримати плавне та зручне відтворення відео та ігор. Швидкість відгуку становить 6.5 мс, що дозволяє уникнути неякісних зображень при швидкому руху на екрані. Монітор
Артикул производителя: 2E-A2222B-01.UA
id mcrtr-260928
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 26 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 75 Гц |
- Цена: 3 718 ₴


