-10%

Вентилятор 80 мм, Arctic P8, черный, 80х80х25 мм, 3000 об/мин, 3-pin, гидравлический подшипник (ACFAN00147A)
364 ₴
327 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 138471
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P8 особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P8 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра. Отже, немає необхідності в гумових п
Артикул производителя: ACFAN00147A
id mcrtr-261410
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | немає |
| Вентилятор | 80 x 80 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Цвет | Black |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 3 pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Модульний | Нет |
| Обороти | 3000 об/хв |
| Обороти (макс.) | 3000 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 23.4 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 3-pin |
| Размер | 80 мм Ш х Д х В |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
Информация для заказа
- Цена: 327 ₴


