-9%

Телевізор 40" Hoffson A40FHD500T2SF, LED FullHD, 1920x1080, 60 Гц, Smart TV, Android 14, DVB-T2/C, 3xHDMI, 2xUSB, VESA 100x100
10 507 ₴
9 590 ₴
- В наявності
- Код: 138513
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телевізор 40" Hoffson A40FHD500T2SF, LED FullHD, 1920x1080, 60 Гц, Smart TV, Android 14, DVB-T2/C, 3xHDMI, 2xUSB, VESA 100x100
Артикул виробника: A40FHD500T2SF
id mcrtr-263291
Артикул виробника: A40FHD500T2SF
id mcrtr-263291
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoffson |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android TV |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x200 |
| Вага без підставки | 5.9 кг |
| Вага з підставкою | 6.1 кг |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 944 х 586 х 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 40" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 85 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 2 x 8 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 590 ₴


