
IP камера Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm 2 МП, 1/2.8', AcuSense, f= 2.8мм, день/ночь, ИК подсветка 30 м, H.265, H.264, H.264+,
5 911 ₴
5 899 ₴
- В наличии
- Код: 138518
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm має купольну форму і використовується для вуличного відеоспостереження за будинком, дачею, промисловим або бізнес-проєктом. Чіткість і деталізацію відео забезпечує матриця 1/2.8" CMOS, здатна знімати з роздільною здатністю 1920 × 1080 і 25 кадрами на секунду. Завдяки захистам IP67 і IK08 модель стійка до вологи, пилу і спроб вандалізму.
Параметри Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm
- Корпус моделі виконаний з металу й пластику і може експлуатуватися при температурі від -30 °С до +60 °C.
- ІЧ-підсвічування забезпечує якісну нічну зй
Артикул производителя: DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8MM
id mcrtr-263397
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Вес | 380 г |
| Габарити | 110 x 110 x 57.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 899 ₴


