-6%

Радиоприёмник 1.0 Real-El X-510 черный, 3 Вт, пластиковый корпус, FM/AM/SW, USB, SD/microSD, аккумулятор, ліхтарик
1 280 ₴
1 198 ₴
- В наличии
- Код: 138544
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативний радіоприймач REAL-EL X-510 - це зручний і багатофункціональний пристрій для ваших розваг та зв'язку. Він може бути використаний як у подорожах та поїздках, так і вдома чи на роботі.
Особливості
- Приймач підтримує FM, AM та SW радіостанцій, що дозволяє вам насолоджуватися різноманітними радіопрограмами, навіть під час подорожей в зони з поганим зв'язком.
- Вбудований ліхтар, який може бути корисним у різних ситуаціях, особливо під час подорожей чи аварійних ситуацій.
- REAL-EL X-510 підтримує відтворення аудіоконтенту з USB-флешки та microSD, що робить його не тільки радіоприймачем, але й портативним плеєром.
- Вбудована антена дозволяє покращити якість сигналу, що особливо важливо у віддалених місцях.
- REAL-EL X-510 оснащений вбудованим акумулятором, який забезпечує тривалий час роботи пристрою. Це дозволяє вам слухати радіо чи відтворювати музику, навіть коли ви поза домом.
- Пристрій може живитися від мережі 230В, вбудованого ак
Артикул производителя: EL121800003
id mcrtr-264028
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | є |
| Интерфейсы | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 1 |
| Вес (кг) | 0.65 кг |
| Габарити колонки | 18 x 12 x 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від акумулятора / мережі 220V |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 198 ₴


