-6%

Радиоприемник 1.0 Real-El X-525 Grey, 3 Вт, пластиковый корпус, FM/AM/SW, USB, SD/microSD, аккумулятор, фонарик
1 096 ₴
1 027 ₴
- В наличии
- Код: 138545
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
REAL-EL X-525 - це чудовий спосіб слухати музику та отримувати інформацію, де б ви не знаходилися. Він поєднує в собі класичний радіоприймач з сучасними можливостями, що робить його універсальним супутником для розваг і зв'язку.
Особливості
- Приймач підтримує FM, AM та SW радіостанцій, надаючи вам доступ до різних радіопрограм та новин, навіть вдалині від цивілізації.
- REAL-EL X-525 дозволяє відтворювати аудіо з USB-флешки та microSD-карт, що робить його більше, ніж просто радіоприймачем - це портативний плеєр.
- Наявність вбудованого ліхтарика робить цей пристрій корисним у темряві або в аварійних ситуаціях, коли потрібне додаткове освітлення.
- Вбудована антена дозволяє покращити якість сигналу, що особливо важливо у віддалених місцях.
- REAL-EL X-525 оснащений вбудованим акумулятором, який забезпечує довгий час роботи радіоприймача, не залежно від джерела живлення.
- В разі тривалої подорожі або відпочинку на природі, ви можете використову
Артикул производителя: EL121800004
id mcrtr-264033
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | є |
| Интерфейсы | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 1 |
| Вес (кг) | 0.65 кг |
| Габарити колонки | 18 x 12 x 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від акумулятора / мережі 220V |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Grey |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 027 ₴


