-6%

Кулер для процессора Arctic Alpine 17 LP, алюминий, 1x88 мм, для Intel 1700 (ACALP00042A)
545 ₴
510 ₴
- В наличии
- Код: 138590
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arctic Alpine 17 LP — це низькопрофільна система охолодження, спеціально адаптована для підтримки платформи Intel із сокетом LGA 1700. Монтажні місця радіального кулера спроєктовано так, щоб його основа завжди знаходилася по центру процесора. Таким чином, гаряча точка ЦП надійно захищена від перегріву алюмінієвим ядром.

Особливості кулера Arctic Alpine 17 LP
- Модель Alpine 17 LP оснащена потужним радіатором з досить продуманою конструкцією. Його надзвичайно тонкі ребра мають Y-подібну форму для оптимізації повітряного потоку. Вони рівномірно розподіляють тепло по всій поверхні компонента для ефективнішого охолодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 184 г |
| Высота | 50-59 мм |
| Габарити | 95 x 95 x 55.45 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 88 мм |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 510 ₴


