-3%

Ламинатор A4, D A Vision G10 Foil Plus, белый, 125 мкм, фольгирование, холодное ламинирование, регулирование температуры,
2 444 ₴
2 360 ₴
- В наличии
- Код: 138594
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний ламінатор з функцією фольгування VISION G10 Foil Plus А4
Вперше! Ламінатор з функцією якісного фольгування за доступною ціною. Призначений для ламінування різних документів, нагород, сертифікатів, фотографій. Ламінує плівками 75-125мкм. Швидкість ламінування 250мм/хв. Рекомендовано для використання в офісі, навчальних закладах. АВS-реверс. Має режим холодного ламінування.
Ламінує плівками щільністю від 60 до 125 мкм. Швидкість фольгування/ламінування 250 мм/хв. Ламінує формат А4 трохи більше ніж за хвилину. Рекомендований для творчості та офісного використання. Крокове сенсорне регулювання температури. АВС реверс. Має компактні розміри та невелику вагу.Особливості:
- Фольгування: якісне фольгування зображень, тексту, ліній
- Ламінування плівкам 75-125мкм.
- Сенсорна панель управління
- Швидкість ламінування 250мм/хв.
- Автовідключення після 30 хвилин простою.
- Ч
Артикул производителя: 1110101010104
id mcrtr-264979
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | 220 - 240 В |
| Цвет | white |
| Максимальна товщина ламінування | 0.8 мм |
| Метод ламінування | гаряче та холодне ламінування |
| Особенности | ламінування фото, фольгування |
| Мощность | 400 Вт |
| Реверс | є |
| Толщина пленки | 75 - 125 мкм |
| Время нагрева | 2 - 3 хв |
| Швидкість ламінування | 250 мм/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 360 ₴


