Блок живлення для ноутбуків PowerPlant LG 220V, 19V 25W 1.3A (6.5*4.4) with pin - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant LG 220V, 19V 25W 1.3A (6.5*4.4) with pin
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 1.3A
Споживана потужність: 25W
Роз'єми: 6.5*4.4 мм
Артикул производителя: LG25F6544
id mcrtr-265063
Технічні характеристики:
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant LG 220V, 19V 25W 1.3A (6.5*4.4) with pin
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 1.3A
Споживана потужність: 25W
Роз'єми: 6.5*4.4 мм
Артикул производителя: LG25F6544
id mcrtr-265063
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 19 В |
| Мощность | 25 Вт |
| Сила тока | 1.3 A А |
Информация для заказа
- Цена: 815 ₴



