-14%

Кулер для процессора ID-Cooling DK-07A Rainbow, алюминий, 1x120 мм RGB, для AMD: AM5/AM4, 120х120х60 мм, 4-pin PWM,
720 ₴
619 ₴
- В наличии
- Код: 138618
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling DK-07A Rainbow — це класичний кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Він легко встановлюється на материнську плату та забезпечує оптимальні температурні умови для стабільної роботи апаратної бази ПК. Яскраве підсвічування виділяє прилад у загальній збірці, додаючи вашій мультисистемі нотку ефектності.

Особливості ID-Cooling DK-07A Rainbow
- Модель DK-07A Rainbow характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 125 Вт. Вона добре підходить для систем, які встановлюються в громадських місцях, щоб транслювати відео, програвати музику і вирішувати різні мультимедійн
Артикул производителя: DK-07A RAINBOW
id mcrtr-265634
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 60-69 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 60 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 125 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 619 ₴


